Twój uśmiech jest naszą pasją!

Stomatologia Rodzinna Edyta Kuza

Specjalizujemy się w każdej dziedzinie stomatologii. Leczymy dzieci jak i dorosłych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen zakres zabiegów: endodoncja (leczenie kanałowe), stomatologia zachowawcza (wypełnienia, odbudowa zębów), chirurgia (ekstrakcje, dłutowanie ósemek, implanty), ortodoncja, protetyka (korony, mosty, protezy akrylowe, szkieletowe, elastyczne), profilaktyka (scaling, piaskowanie, fluoryzacja).

W trosce o najmłodszych posiadamy najbardziej bezpieczną metodę uspokojenia dziecka na fotelu stomatologicznym jaką jest sedacja wziewna (gaz rozweselający). Dbając o uśmiech dzieci coraz częściej zastępujemy tradycyjne lapisowanie zębów innowacyjną metodą – ozonoterapią.

Nasza Oferta

Posiadamy certyfikat Gabinet Przyjazny Dziecku, należymy do Ogólnopolskiego Programy Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków.

Czym się kierujemy?

„Nadrzędną wartością dla naszej Kliniki jest dobro Pacjenta.

Jesteśmy tu po to, by pomóc Państwu w każdej, nawet najtrudniejszej, sytuacji. Szybko reagujemy na ból, cierpliwie podchodzimy do najmłodszych Pociech, korzystamy w nowoczesnego sprzętu – wszystko dla Państwa komfortu i szybkiego rozwiązania problemu.”

Lek. stom. Edyta Kuza

Właścicielka Kliniki / Lekarz Stomatolog

Materiały & Sprzęt

Bezpieczeństwo & Jakość

Tutaj powinien pojawić się tekst, opisujący sprzęt oraz materiały, z których korzysta Klinika podczas pracy. Poniżej umieścimy logo producentów sprzętu oraz materiałów.

Bardzo proszę o podanie marek, rodzajów urządzeń, przeznaczenia i innych informacji, które warto w tym miejscu zamieścić.

Kilka słów o tym, dlaczego nas sprzęt jest najlepszy oraz informacja, że z czego Pacjenci moga skorzystać na miejscu (zdjęcia rtg itd.)

Poznaj naszych dentystów

Certyfikaty & Dyplomy

Nasi Specjaliści nieustannie rozwijają wiedzę z zakresu nowoczesnych metod leczenia poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach

Partnerzy

Partnerzy, którzy nieustannie wspierają rozwój Naszej Kliniki